Under 10 Girls

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

U10G

Hazel Fahy

Loughrea A.C.

 

1

Craughwell A.C.

37

5

9

10

13

2

U10G

Grace McGrath

Tuam A.C.

2

Tuam A.C.

44

2

6

8

28

3

U10G

Aoife Berrigan

Ballinasloe & District

3

Loughrea A.C.

64

1

12

21

30

4

U10G

Blaithin Keane

East Galway A.C.

4

Clare River Harriers A.C.

83

14

18

25

26

5

U10G

Mia Hollingworth

Craughwell A.C.

5

Galway City Harriers A.C.

85

19

20

22

24

6

U10G

Siofra Phelan

Tuam A.C.

6

Castlegar A.C.

127

23

27

37

40

7

U10G

Caoimhe Lydon

Corrib A.C.

7

Tuam AC B

140

33

34

35

38

8

U10G

Rebecca Moynihan

Tuam A.C.

9

U10G

Gemma Cloonan

Craughwell A.C.

10

U10G

Lauren Morgan

Craughwell A.C.

11

U10G

Sara Fahy

South Galway A.C.

12

U10G

Hannah McGrath

Loughrea A.C.

13

U10G

Aeveen Kelly

Craughwell A.C.

14

U10G

Isla Day

Clare River Harriers A.C.

15

U10G

Aisling Lavan

Craughwell A.C.

16

U10G

Remy Aylmer

Craughwell A.C.

17

U10G

Katelyn Murphy

Caltra & District A.C.

18

U10G

Zara Sweeney

Clare River Harriers A.C.

19

U10G

Ellen Stenson

Galway City Harriers A.C.

20

U10G

Eleanor Troy

Galway City Harriers A.C.

21

U10G

Cerys Calahan

Loughrea A.C.

22

U10G

Alannah Joyce

Galway City Harriers A.C.

23

U10G

Chiathanya Deepthi Valluri

Castlegar A.C.

24

U10G

Keilah Murray

Galway City Harriers A.C.

25

U10G

Emma Forde

Clare River Harriers A.C.

26

U10G

Rionagh Crowe

Clare River Harriers A.C.

27

U10G

Emma Madden

Castlegar A.C.

28

U10G

Jessica Moynihan

Tuam A.C.

29

U10G

Tailtte O Callaghan

Tuam A.C.

30

U10G

Hannah O'Connor

Loughrea A.C.

31

U10G

Isabell Gerrard

South Galway A.C.

32

U10G

Sadhbh Hayes

Tuam A.C.

33

U10G

Ciara Monney

Tuam AC B

34

U10G

Kate Halligan

Tuam AC B

35

U10G

Leah Delaney

Tuam AC B

36

U10G

Aoife McCormack

Clare River Harriers A.C.

37

U10G

Molly Mahon

Castlegar A.C.

38

U10G

Saoirse Maguire

Tuam AC B

39

U10G

Isabelle Dooley

Clare River Harriers A.C.

40

U10G

Michelle Nhadi

Castlegar A.C.

41

U10G

Rebekah Healy

Clare River Harriers A.C.

42

U10G

Saoirse Duane

Athenry A.C.

43

U10G

Abbey Finnegan

South Galway A.C.

44

U10G

Helen Mcloughlin

Castlegar A.C.

45

U10G

Sinead Kinnane

Club Luthchleas Chonamara

46

U10G

Aisling Hession

Tuam AC B

47

U10G

Rachel Francis

Galway City Harriers A.C.

48

U10G

Evie Gallagher

Tuam AC B

49

U10G

Claire Kilmartin

Tuam AC C

50

U10G

Amy Joyce

Clare River Harriers B

51

U10G

Megan Smith

Craughwell AC B

52

U10G

Jessica Burke

Galway City Harriers A.C.

53

U10G

Laoise Maybin

East Galway A.C.

54

U10G

Elaine Williams

Corrib A.C.

55

U10G

Louise Byrnes

East Galway A.C.

 


 

Under 10 Boys

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

U10B

Alan Hallinan

Craughwell A.C.

 

1

Tuam A.C.

28

4

6

8

10

2

U10B

Ryan Cremin

Loughrea A.C.

2

Loughrea A.C.

51

2

14

15

20

3

U10B

Colm mc carthy

Athenry A.C.

3

Clare River Harriers A.C.

78

7

18

25

28

4

U10B

Isaac Costello

Tuam A.C.

4

Craughwell A.C.

89

1

21

23

44

5

U10B

Liam Bailey

South Galway A.C.

5

Castlegar A.C.

99

16

26

27

30

6

U10B

Eanna McGrath

Tuam A.C.

6

Tuam AC B

105

13

22

34

36

7

U10B

Ruairi Flaherty

Clare River Harriers A.C.

8

U10B

Cian McGinn

Tuam A.C.

9

U10B

Callum Kirby-Dawes

East Galway A.C.

10

U10B

Ryan Hession

Tuam A.C.

11

U10B

Dylan Monaghan

Tuam A.C.

12

U10B

Brett Kane

Tuam A.C.

13

U10B

Ben Hynes

Tuam AC B

14

U10B

Harry Barrett

Loughrea A.C.

15

U10B

Anthony Dolan

Loughrea A.C.

16

U10B

Alan Warde

Castlegar A.C.

17

U10B

Carl O'Brien

Galway City Harriers A.C.

18

U10B

Ronan Meehan

Clare River Harriers A.C.

19

U10B

Harry Kay

Galway City Harriers A.C.

20

U10B

Joe Nugent

Loughrea A.C.

21

U10B

Daragh Higgins

Craughwell A.C.

22

U10B

Thomas Riordan

Tuam AC B

23

U10B

Calum McMahon

Craughwell A.C.

24

U10B

Conor Keating

East Galway A.C.

25

U10B

Michael Flaherty

Clare River Harriers A.C.

26

U10B

Harry Turke Corbett

Castlegar A.C.

27

U10B

Rhys Caffrey

Castlegar A.C.

28

U10B

Brendan Day

Clare River Harriers A.C.

29

U10B

John Walsh

Corrib A.C.

30

U10B

Calvin Carrol

Castlegar A.C.

31

U10B

Patrick Mongan

Caltra & District A.C.

32

U10B

Niall Kilgannon

Castlegar A.C.

33

U10B

Thomas Ollanlo

Castlegar A.C.

34

U10B

Oisin Munnelly

Tuam AC B

35

U10B

Eoghan Quirke

Castlegar AC B

36

U10B

Matt Riggs

Tuam AC B

37

U10B

Ciaran Kelleher

South Galway A.C.

38

U10B

Ryan Carr

Clare River Harriers A.C.

39

U10B

Nathan Podmore

Galway City Harriers A.C.

40

U10B

Cillian Wall

Castlegar AC B

41

U10B

Cormac Brennan

South Galway A.C.

42

U10B

Cole Flatharta

Club Luthchleas Chonamara

43

U10B

Aaron Glennon

Clare River Harriers A.C.

44

U10B

Sean Cloonan

Craughwell A.C.

 


 

Under 12 Girls

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

U12G

Myah Gallagher

Tuam A.C.

 

1

Tuam A.C.

23

1

2

3

17

2

U12G

Danielle Moynihan

Tuam A.C.

2

South Galway A.C.

32

4

7

10

11

3

U12G

Eva Burke

Tuam A.C.

3

Loughrea A.C.

46

5

8

15

18

4

U12G

Orlaith Mannion

South Galway A.C.

4

Galway City Harriers A.C.

65

9

13

21

22

5

U12G

Laoise McGrath

Loughrea A.C.

5

Castlegar A.C.

126

25

26

29

46

6

U12G

Eva Ruane

Ballinasloe & District

6

Tuam AC B

133

31

32

34

36

7

U12G

Aisling Geaney

South Galway A.C.

7

East Galway A.C.

162

38

39

42

43

8

U12G

Emily Dillon

Loughrea A.C.

9

U12G

Caitlin Podmore

Galway City Harriers A.C.

10

U12G

Amy Rose kelly

South Galway A.C.

11

U12G

Caoimhe Fahey

South Galway A.C.

12

U12G

Sinead Greene

Ballinasloe & District

13

U12G

Jessica Kay

Galway City Harriers A.C.

14

U12G

Nessa mangan

Athenry A.C.

15

U12G

Orlaith LeProvost

Loughrea A.C.

16

U12G

Emma Ruane

Clare River Harriers A.C.

17

U12G

Abbi McGrath

Tuam A.C.

18

U12G

Olivia Sellars

Loughrea A.C.

19

U12G

Amelie Bocquet

Craughwell A.C.

20

U12G

Saoirse Grant

Clare River Harriers A.C.

21

U12G

Eva Boo

Galway City Harriers A.C.

22

U12G

Jane Fahy

Galway City Harriers A.C.

23

U12G

Maeve Larkin

Caltra & District A.C.

24

U12G

CLAUDIA MCGUINESS

Craughwell A.C.

25

U12G

Lean Browne

Castlegar A.C.

26

U12G

Laura Treacy

Castlegar A.C.

27

U12G

Savanagh O Callaghan

Tuam A.C.

28

U12G

Caoimhe Phelan

Tuam A.C.

29

U12G

Orlaith Kelly

Castlegar A.C.

30

U12G

Katie Gibbons

Ballinasloe & District

31

U12G

Saoirse Hunter

Tuam AC B

32

U12G

Michelle Hession

Tuam AC B

33

U12G

Lauren Sweeney

Clare River Harriers A.C.

34

U12G

India Cunniffe

Tuam AC B

35

U12G

Sophia hogan

Athenry A.C.

36

U12G

Ellie Sheridan

Tuam AC B

37

U12G

Lillian Mannion

Loughrea A.C.

38

U12G

Gillian Byrnes

East Galway A.C.

39

U12G

Shona De Carteret

East Galway A.C.

40

U12G

Niamh Kennedy

Caltra & District A.C.

41

U12G

Jodie Quirke

Galway City Harriers A.C.

42

U12G

Ava Connolly

East Galway A.C.

43

U12G

Oonagh Keating

East Galway A.C.

44

U12G

Catherine Lyons

Loughrea A.C.

45

U12G

Niamh N Fhlatharta

Club Luthchleas Chonamara

46

U12G

Bibi Hogan

Castlegar A.C.

 


 

Under 12 Boys

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

U12B

Enda Keane

East Galway A.C.

 

1

Tuam A.C.

19

2

4

5

8

2

U12B

Cian Halligan

Tuam A.C.

2

East Galway A.C.

44

1

3

12

28

3

U12B

Patrick Flynn

East Galway A.C.

3

Loughrea A.C.

54

9

10

17

18

4

U12B

Oisin Kelly

Tuam A.C.

4

Athenry A.C.

67

7

13

20

27

5

U12B

Ross Mitchell

Tuam A.C.

5

Clare River Harriers A.C.

81

11

21

24

25

6

U12B

FIONN HIGGINS

Craughwell A.C.

6

South Galway A.C.

123

23

30

32

38

7

U12B

mark rooney

Athenry A.C.

7

Castlegar A.C.

160

34

41

42

43

8

U12B

Daragh Kenny

Tuam A.C.

9

U12B

Darragh Fahy

Loughrea A.C.

10

U12B

Keegan Connaire

Loughrea A.C.

11

U12B

Kyle Fitzgerald

Clare River Harriers A.C.

12

U12B

Kyle Delaney

East Galway A.C.

13

U12B

ronan hogan

Athenry A.C.

14

U12B

Cian Rafferty

Tuam A.C.

15

U12B

Aaron Hogan

Ballinasloe & District

16

U12B

Keelan Moorhead

Craughwell A.C.

17

U12B

Tommy O'Connor

Loughrea A.C.

18

U12B

Dylan O'Higgins

Loughrea A.C.

19

U12B

Richard McGrath

Galway City Harriers A.C.

20

U12B

Conor curran

Athenry A.C.

21

U12B

Cian Meehan

Clare River Harriers A.C.

22

U12B

Riley Stenson

Galway City Harriers A.C.

23

U12B

Ronan Maher

South Galway A.C.

24

U12B

Evan Collins

Clare River Harriers A.C.

25

U12B

Conor Bidwell

Clare River Harriers A.C.

26

U12B

DARRAGH KELLY

Craughwell A.C.

27

U12B

mehdi moulaoui

Athenry A.C.

28

U12B

Daniel Keating

East Galway A.C.

29

U12B

Ultan Tighe

Tuam A.C.

30

U12B

Daniel Keane

South Galway A.C.

31

U12B

Kevin Munnelly

Tuam AC B

32

U12B

Peter Horan

South Galway A.C.

33

U12B

Conor Hillary

Caltra & District A.C.

34

U12B

Sean Nhadi

Castlegar A.C.

35

U12B

Mark Miskell

Tuam AC B

36

U12B

Brian Fitzpatrick

Ballinasloe & District

37

U12B

daniel perus

Athenry A.C.

38

U12B

Calum Dunleavy

South Galway A.C.

39

U12B

Charlie Van Den Bergh

Galway City Harriers A.C.

40

U12B

Jamie Nutley

Caltra & District A.C.

41

U12B

Kelvin Adebajo

Castlegar A.C.

42

U12B

Leon Carroll

Castlegar A.C.

43

U12B

Brian McGrath

Castlegar A.C.

44

U12B

David Moore

Castlegar A.C.

45

U12B

adam brady

Athenry A.C.

 


 

Under 14 Girls

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

U14G

Isabella Burke

Galway City Harriers A.C.

 

1

Galway City Harriers A.C.

24

1

5

8

10

2

U14G

Fauve Aylmer

Craughwell A.C.

2

Craughwell A.C.

40

2

4

16

18

3

U14G

Aoibheann Fitzpatrick

Ballinasloe & District

4

U14G

Clodagh O'Meara

Craughwell A.C.

5

U14G

Aoibhe Joyce

Galway City Harriers A.C.

6

U14G

Aisling Lydon

Corrib A.C.

7

U14G

leonore church

Athenry A.C.

8

U14G

Rachel Fahy

Galway City Harriers A.C.

9

U14G

Siobhan Geaney

South Galway A.C.

10

U14G

Clodagh Quirke

Galway City Harriers A.C.

11

U14G

Aoife Hession

Tuam A.C.

12

U14G

Maeve Meehan

Clare River Harriers A.C.

13

U14G

Emma Flaherty

Clare River Harriers A.C.

14

U14G

Leana Nic Dhonncha

Galway City Harriers A.C.

15

U14G

Sarah Williams

Corrib A.C.

16

U14G

Siofra Davis

Craughwell A.C.

17

U14G

bronagh deeley

Athenry A.C.

18

U14G

Alana Grogan

Craughwell A.C.

19

U14G

Holly O'Boyle

Craughwell A.C.

20

U14G

Sinead Maher

South Galway A.C.

21

U14G

Erin Kelly

Craughwell A.C.

22

U14G

Eva Mcloughlin

Castlegar A.C.

23

U14G

Muireann Leen

Craughwell AC B

24

U14G

Dasha Kelly

Corrib A.C.

 


 

Under 14 Boys

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

U14B

Mathys Bocquet

Craughwell A.C.

 

1

South Galway A.C.

23

3

4

5

11

2

U14B

sean doggett

Athenry A.C.

2

Craughwell A.C.

29

1

7

9

12

3

U14B

Andy Horan

South Galway A.C.

4

U14B

Stephen Mannion

South Galway A.C.

5

U14B

David Mannion

South Galway A.C.

6

U14B

Oisin Phelan

Tuam A.C.

7

U14B

Cian Lavan

Craughwell A.C.

8

U14B

Conan Tobin

Tuam A.C.

9

U14B

Evan Hallinan

Craughwell A.C.

10

U14B

liam shaw

Athenry A.C.

11

U14B

Rian Dunne Leavy

South Galway A.C.

12

U14B

Sean Liston

Craughwell A.C.

13

U14B

Adam Colleran

East Galway A.C.

14

U14B

Diarmuid O'Keefe

Loughrea A.C.

15

U14B

Cathal Crowe

Clare River Harriers A.C.

16

U14B

Michael Laffey

Clare River Harriers A.C.

17

U14B

Sean Kelleher

South Galway A.C.

18

U14B

Charlie Boyle

Tuam A.C.

 


 

Under 16 Girls

Pos

Race

Name

Club

1

U16G

Emma Moore

Galway City Harriers A.C.

2

U16G

Helena O'Keefe

Loughrea A.C.

3

U16G

Eabha Walsh

Galway City Harriers A.C.

4

U16G

Roisin Geaney

South Galway A.C.

5

U16G

laura kenny

Athenry A.C.

6

U16G

Maebh Keogh

Corrib A.C.

7

U16G

Rebecca Derrane

South Galway A.C.

8

U16G

Nicole Quirke

Galway City Harriers A.C.

9

U16G

Leah McManus

East Galway A.C.

 

 

Under 16 Boys

Pos

Race

Name

Club

1

U16B

Sean Cotter

Craughwell A.C.

2

U16B

Oisin Davis

Craughwell A.C.

3

U16B

Ross McGuiness

Craughwell A.C.

4

U16B

Ciaran Bailey

South Galway A.C.

5

U16B

David Hillary

Caltra & District A.C.

6

U16B

Joe Mears

South Galway A.C.

7

U16B

Brian O'Culain

Galway City Harriers A.C.

8

U16B

Fionn Power

South Galway A.C.

9

U16B

Oisin Fitzgerald

Galway City Harriers A.C.

 


 

Under 18 Girls

Pos

Race

Name

Club

1

U18G

Ailbhe Miskella

Craughwell A.C.

2

U18G

Caoimhe Kelleher

South Galway A.C.

3

U18G

Eilis Keogh

Corrib A.C.

 

 

Under 18 Boys

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

U18B

Barry Murphy

Galway City Harriers A.C.

 

1

Craughwell A.C.

21

3

4

6

8

2

U18B

Cillian Jordan

Galway City Harriers A.C.

3

U18B

Patrick Noonan

Craughwell A.C.

4

U18B

Kyle Moorhead

Craughwell A.C.

5

U18B

Finbarr McFadden

Galway City Harriers A.C.

6

U18B

William Fitzgerald

Craughwell A.C.

7

U18B

Joseph Madison

South Galway A.C.

8

U18B

Sean Noonan

Craughwell A.C.

 

 

Junior Boys

Pos

Race

Name

Club

1

JM

Jack Maher

Galway City Harriers A.C.

 

 

Junior Girls

Pos

Race

Name

Club

1

JW

aine o farrell

Athenry A.C.

2

JW

Aoife Greene

Ballinasloe & District

 

 

Senior Women

Pos

Race

Name

Club

 

1

SW

Emma Grimes

Galway City Harriers A.C.

 

2

SW

Niamh Hennelly

Galway City Harriers A.C.

3

SW

Eleanor Whyte

Galway City Harriers A.C.

4

SW

Michelle McLoughlin

Castlegar A.C.

5

SW

Claudia Matsumoto

Castlegar A.C.

 

 

Masters 35 Women

Pos

Race

Name

Club

1

W35

Eillis Ni Dhuill

Galway City Harriers A.C.

2

W35

Cliodhna Ruane

Corrib A.C.

3

W35

Sinead Keogh

Castlegar A.C.

4

W35

Anne Fitzpatrick

Ballinasloe & District

5

W35

Deirdre McCrae

Galway City Harriers A.C.

6

W35

Amanda Horan

South Galway A.C.

7

W35

Marie Conneely

Castlegar A.C.


Masters 50 Women

Pos

Race

Name

Club

1

W50

Barbara Bergin

Galway City Harriers A.C.

2

W50

Margaret Sheridan

Galway City Harriers A.C.

3

W50

Majella Ni Chroichain

Galway City Harriers A.C.

 

 

Senior Men

Pos

Race

Name

Club

1

SM

Brendan McDonnell

Galway City Harriers A.C.

2

SM

Keith Fallon

Galway City Harriers A.C.

3

SM

Jamie Fallon

Craughwell A.C.

4

SM

James Frizzell

Galway City Harriers A.C.

5

SM

Neill Keane

Galway City Harriers A.C.

6

SM

Naoise O' Gibne

Galway City Harriers A.C.

7

SM

Jack Miskella

Craughwell A.C.

8

SM

Daire Comer

Tuam A.C.

9

SM

Gavin Cooney

Craughwell A.C.

10

SM

Kevin Glynn

Castlegar A.C.

11

SM

Paul Keane

Galway City Harriers A.C.

12

SM

Liam Ruddy

Castlegar A.C.

 

Masters 35 Men

Pos

Race

Name

Club

1

M35

Peter O'Sullivan

Galway City Harriers A.C.

2

M35

Stephen Casserly

Castlegar A.C.

3

M35

Lonan O'Farrell

Castlegar A.C.

4

M35

Sean Burke

Tuam A.C.

5

M35

Paul Kearney

Tuam A.C.

6

M35

Frank King

Castlegar A.C.

7

M35

Ronan O' Conghaile

Galway City Harriers A.C.

8

M35

Ger Hartnett

Tuam A.C.

9

M35

Niall Murphy

Galway City Harriers A.C.

10

M35

Diarmuid Hennessy

Galway City Harriers A.C.

11

M35

Malachy Wolohan

Galway City Harriers A.C.

12

M35

Seamus Leddy

Galway City Harriers A.C.

13

M35

John McLaughlin

Castlegar A.C.

14

M35

Derek Naughton

Tuam A.C.

15

M35

Kevin O'Dea

Clare River Harriers A.C.

 

Masters 50 Men

Pos

Race

Name

Club

1

M50

Ian Egan

Castlegar A.C.

2

M50

David Evans

Craughwell AC

3

M50

Tommy Joe Whyte

Tuam A.C.

 

 

Masters 65 Men

Pos

Race

Name

Club

1

M65

TJ Beatty

Loughrea A.C.

 

Womens Team

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

SW

Emma Grimes

Galway City Harriers A.C.

 

1

Galway City Harriers A.C.

16

1

3

5

7

2

JW

aine o farrell

Athenry A.C.

2

Castlegar A.C.

56

8

9

19

20

3

SW

Niamh Hennelly

Galway City Harriers A.C.

4

U18G

Ailbhe Miskella

Craughwell A.C.

5

W35

Eillis Ni Dhuill

Galway City Harriers A.C.

6

W35

Cliodhna Ruane

Corrib A.C.

7

SW

Eleanor Whyte

Galway City Harriers A.C.

8

W35

Sinead Keogh

Castlegar A.C.

9

SW

Michelle McLoughlin

Castlegar A.C.

10

U18G

Caoimhe Kelleher

South Galway A.C.

11

W50

Barbara Bergin

Galway City Harriers A.C.

12

JW

Aoife Greene

Ballinasloe & District

13

W35

Anne Fitzpatrick

Ballinasloe & District

14

W35

Deirdre McCrae

Galway City Harriers A.C.

15

W50

Margaret Sheridan

Galway City Harriers A.C.

16

W35

Amanda Horan

South Galway A.C.

17

U18G

Eilis Keogh

Corrib A.C.

18

W50

Majella Ni Chroichain

Galway City Harriers A.C.

19

SW

Claudia Matsumoto

Castlegar A.C.

20

W35

Marie Conneely

Castlegar A.C.

 


 

Junior Mens (6000m) Team

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

JM

Jack Maher

Galway City Harriers A.C.

 

1

Galway City Harriers A.C.

12

1

2

3

6

2

U18B

Barry Murphy

Galway City Harriers A.C.

2

Craughwell A.C.

25

4

5

7

9

3

U18B

Cillian Jordan

Galway City Harriers A.C.

4

U18B

Patrick Noonan

Craughwell A.C.

5

U18B

Kyle Moorhead

Craughwell A.C.

6

U18B

Finbarr McFadden

Galway City Harriers A.C.

7

U18B

William Fitzgerald

Craughwell A.C.

8

U18B

Joseph Madison

South Galway A.C.

9

U18B

Sean Noonan

Craughwell A.C.

 

Senior Mens (8000m) Team

Pos

Race

Name

Club

 

Pos

Club

Score

1

2

3

4

1

SM

Brendan McDonnell

Galway City Harriers A.C.

 

1

Galway City Harriers A.C.

12

1

2

4

5

2

SM

Keith Fallon

Galway City Harriers A.C.

2

Castlegar A.C.

47

9

11

12

15

3

SM

Jamie Fallon

Craughwell A.C.

3

Craughwell A.C.

49

3

8

16

22

4

SM

James Frizzell

Galway City Harriers A.C.

4

Tuam A.C.